• Certyfikaty

• Z przyjemnością informujemy, że placówka do której uczęszczają Państwa dzieci osiągnęła kolejne wyróżnienie, a mianowicie certyfikat "Chronimy dzieci", który jest przyznawany placówkom realizującym politykę ochrony dzieci przed przemocą.

Polityka Ochrony Dzieci przed Krzywdzeniem powstała, aby zapewnić, dziecku szczególną opiekę i troskę, harmonijni rozwój w atmosferze bezpieczeństwa, szacunku oraz akceptacji. Główną zasadą działań podejmowanych przez pracowników naszego żłobka i rodziców jest kierowanie się interesem dziecka oraz działanie dla jego dobra. Mając na uwadze dobro dzieci wszyscy dążą do ich wszechstronnego rozwoju z poszanowaniem ich praw, traktują dziecko z szacunkiem oraz uwzględniają jego potrzeby. Niedopuszczalne jest stosowanie przez pracowników, ale również  i rodziców wobec dziecka przemocy w jakiejkolwiek formie. Pracownicy żłobka działają w ramach obowiązującego prawa, przepisów wewnętrznych obowiązujących w placówce oraz swoich kompetencji. Zasady zawarte w Polityce ochrony dzieci przed krzywdzeniem mają służyć zarówno dzieciom, rodzicom jak i wszystkim pracownikom żłobka.