• "Pogotujmy razem"

• data publikacji 07.10.2022r.

Miejski Zespół Placówek Opieki nad Dziećmi w Gminie Chorzele miał zaszczyt uczestniczyć w przygotowaniu książki kucharskiej pt. ,,Pogotujmy razem’’ opracowanej pod redakcją mgr inż. Joanny Jaczewskiej- Schuetz pracownika Instytutu Żywności i Żywienia (obecnie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego). W efekcie naszej współpracy w książce znajduje się przepis dania serwowanego dzieciom w naszym żłobku i klubie dziecięcym. Jesteśmy niezwykle dumni, że posiłki przygotowywane dla naszych maluszków są na najwyższym poziomie w ocenie ekspertów.

,,Kotlet jaglany z brokułem" który jakiś czas temu zajął II miejsce w konkursie ogólnopolskim dla żłobków, w obecnej chwili można znaleźć w książce kucharskiej przeznaczonej dla instytucji opieki nad dziećmi do lat 3. Książka zawiera 60 przepisów z daniami i poradami ekspertów dla dzieci w wieku do 3 lat.

Premiera książki miała miejsce 15 września 2022 roku w Warszawie podczas trwania Ogólnopolskiej Konferencji " Żłobki i Kluby Dziecięce 2022, bo jakie początki takie będzie wszystko" zorganizowanej przez I Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.