O nas Aktualności Pracownicy Klubu Dokumenty Opłaty Program opiekuńczo- wychowawczy i edukacyjny Plan pracy na rok 2018/2019 Kalendarz uroczystości na rok 2018/2019 Rozkład dnia Jadłospis Informacje dla rodziców Nabór do Klubu 2018/2019 Inne

Klub dziecięcy

Wszystkim,  którzy poszukują opieki dla swojego dziecka w wieku od 1 roku do lat 3 proponujemy Klub Dziecięcy. Klub sprawuje całodzienną opiekę nad dziećmi, ale jeśli jest potrzeba  opieki  nieregularnie, czy tylko przez kilka godzin, by w spokoju załatwić swoje sprawy, to jesteśmy do dyspozycji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16.30. Dziecko w klubie może przebywać do 10 godzin.

 

Dzieci bawiąc się, przyswajają podstawowe zasady życia społecznego,

dobrego wychowania i codziennej higieny. Każdy dzień uwzględnia zabawy dydaktyczne, edukacyjne, wspierające rozwój ruchowy oraz zabawy z elementami muzyki czy zajęcia manipulacyjno-konstrukcyjne.
Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego dziecka, by zapewnić mu domową atmosferę, doskonała opiekę i poczucie bezpieczeństwa, a doskonale wyposażone sale -  ciekawe zabawy i zajęcia pozytywnie wpływające na rozwój dziecka.
 
 
                    
  
                   
 
 
              

        

 

 

 

 

 

          

 

 

Wiadomości

Dane kontaktowe

  • Żłobek Miejski w Chorzelach
    Klub Dziecięcy
    ul. Wesoła 1
    06-330 Chorzele
  • Żłobek 535875772
    Klub dziecięcy 535876154

Galeria zdjęć