Klub dziecięcy

Wszystkim,  którzy poszukują opieki dla swojego dziecka w wieku od 1 roku do lat 3 proponujemy Klub Dziecięcy. Klub sprawuje całodzienną opiekę nad dziećmi, ale jeśli jest potrzeba  opieki  nieregularnie, czy tylko przez kilka godzin, by w spokoju załatwić swoje sprawy, to jesteśmy do dyspozycji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16.30. Dziecko w klubie może przebywać do 10 godzin.

Dzieci bawiąc się, przyswajają podstawowe zasady życia społecznego,

dobrego wychowania i codziennej higieny. Każdy dzień uwzględnia zabawy dydaktyczne, edukacyjne, wspierające rozwój ruchowy oraz zabawy z elementami muzyki czy zajęcia manipulacyjno-konstrukcyjne.
Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego dziecka, by zapewnić mu domową atmosferę, doskonała opiekę i poczucie bezpieczeństwa, a doskonale wyposażone sale -  ciekawe zabawy i zajęcia pozytywnie wpływające na rozwój dziecka.

• Żłobek Miejski w Chorzelach
    Klub Dziecięcy